Wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując szeroki wachlarz dostępnych komponentów. Idea rolet nakładanych to przede wszystkim integracja ze stolarką okienną. Szeroki wybór profili adaptacyjnych pozwala montować rolety do różnych systemów okiennych. Skrzynki i prowadnice dostępne są standardowo w kolorze białym. Do wyboru dostępne są również realistycznie wyglądające okleiny takie jak: mahoń, orzech, palisander, złoty dąb, dąb bagienny.

 

  • System naokienny niezabudowany oraz do zabudowy w jednym
  • dwie wersje skrzynki rolety (satndardowa oraz z moskitierą)
  • trzy wysokości skrzynki rolety

 

Nośniki tynku


Skrzynki BeClever nie bez powodu są innowacyjnym rozwiązaniem choć nośnik tynku nie jest rozwiązaniem najnowszym lecz nie o to chodzi. Dobrze przemyślana konstrukcja to przede wszystkim korzyści z użytkowania i nie można tutaj zapominać o montażu bo w  tym przypadku jest on wręcz dziecinnie prosty. Przyjrzyjmy  się  bliżej  nośnikom
tynku.
Na nośnik tynku składa się listwa tynkowa i ścianka ryflowana. Właśnie ścianki są innowacyjnym rozwiązaniem. Ścianka jest tak skonstruowana iż można ją montować dwustronnie. Z jednej strony jest gładka a z drugiej - ryflowana. Chropowata powierzchnia skrzynki jest lepiej przystosowana do kontaktu z klejem bądź zaprawą. Niepotrzebne są wówczas płyty tynkowe. Można je zastosować co dodatkowo podniesie i tak już znakomitą izolację.

Mają  Państwo do wyboru jest wiele opcji: gładka skrzynka i to zarówno od zewnątrz i od wewnątrz oraz możliwość wyboru  nośników  tynku jako   listwy   ze   ścianką   ryflowaną jak  i  samej  ścianki ryflowanej bez listwy tynkowej. Opcja ta jest możliwa zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz.

Rodzaje wykończenia


profil adaptacyjnyprofil adaptacyjny
profil adaptacyjnyprofil adaptacyjny

 

Do góry