"Różnorodne profile
stwarzają wiele nowych możliwości."


Okna i drzwi marki VEKA otwierają nowe perspektywy we wszystkich dziedzinach życia i oferują każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC gwarantują jakość wszystkich produktów marki VEKA.

Obok perfekcyjnych rozwiązań architektonicznych, systemy profili VEKA oferują wiele atrakcyjnych barw i deseni.

Uzupełnieniem systemów okiennych VEKA są:

program szprosów VEKA - perfekcyjne uzupełnienie systemów okiennych VEKA w fasadach nowoczesnych kompleksów mieszkalnych czy domów jednorodzinnych ukrytych w zieleni;
systemy drzwi balkonowych VEKA - stabilne, estetyczne i zapewniające doskonałą izolację termiczną;
systemy drzwi wejściowych VEKA - eleganckie drzwi wejściowe VEKA to mnogość rozwiązań i optymalne bezpieczeństwo;
systemy drzwi przesuwnych VEKA - niezawodność i nowoczesne wzornictwo otwierają perspektywy komfortowego mieszkania i dają gwarancję bezpieczeństwa;
systemy rolet VEKA - to aktywna ochrona, niezaprzeczalne walory użytkowe i dekoracyjne.
parapety VEKA - to najnowsza technologia, wyjątkowa trwałość i odporność na zarysowania i temperaturę

Absolutnie wszystkie produkty marki VEKA posiadają aprobaty ITB oraz niezbędne na rynku polskim i europejskim atesty oraz certyfikaty, co świadczy o doskonałych parametrach gwarantujących najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Profie w pełnej gamie kolorów

Systemy profili VEKA posiadają bogatą paletę kolorów i wykończeń, dlatego okna z nich wykonane doskonale komponują się z każdą fasadą oraz każdym stylem architektonicznym. Do wyboru jest 39 kolorów, w tym wykończenia o strukturze odwzorowującej drewno i aluminium (dolna próbka).
Ponadto każde okno w systemie VEKA może być wykonane w dwóch odmiennych kolorach - jeden widoczny od zewnątrz, drugi od wewnątrz budynku. Stwarza to dodatkowe możliwości do indywidualnego projektowania wnętrz i fasad.

Do góry